Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Plan lekcji 25 Listopad 2017, 01:11  
Menu

sobek_1 Szkoła
Patron
Symbole
Historia szkoły
Oferta
Certyfikaty
Orlik 2012
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4,5-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" A
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" B
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Przedszkolny Oddział Specjalny

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Sekretariat
Administracja
Gabinet medyczny
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
null.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Dojrzałość szkolna
Integracja
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Szkolny Klub Wolontariatu
Zajęcia dodatkowe
null.gif sobek1 Bractwo
null.gif sobek1 Edukacyjna przygoda
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku
SPRAWDZIAN KLAS SZÓSTYCH

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala doświadczania świata
Świetlica I-IV
Świetlica V-VII
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Zebrania
Rada Rodziców
AUTYZM
news.gif sobek1 REFORMA EDUKACJI

sobek_1 Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
ZDROWE ŻYWIENIE

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Szkolny zestaw podręczników
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Procedura odbioru dzieci
Dokumenty do pobrania

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy szkoły
null.gif sobek1 Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki

Pliki do pobrania
Certyfikaty

SZKOŁA W RUCHU
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.55 - 9.40
    3. 9.50 - 10.35
    4. 10.45 - 11.30
    5. 11.50 - 12.35
    6. 12.50 - 13.35
    7. 13.45 - 14.30
    8. 14.40 - 15.25
SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - 2008
Sport
SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

10 kwietnia odbył się SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ.

I miejsce zajęli uczniowie z klasy VIb

  • Klaudia Kucharuk
  • Monika Marzec
  • Dawid Sindera
  • Paulina Różycka
  • Krystian Wiąz
  • Mariusz Pawlak
  • Radosław Wolak
  • Konrad Grabowski

    II miejsce zajęli uczniowie z klasy Vc
  • Małgorzata Kamińska
  • Patryk Ryś
  • Tomasz Ryś
  • Paweł Świątkowski
  • Michał Pachela
  • Patrycja Pachela
  • Michał Kościński
  • Przemysław Koczwara

    III miejsce zajęli uczniowie z klasy VIc
  • Paula Gut
  • Aleksandra Stępień
  • Paweł Dąbrowski
  • Robert Kujawski
  • Dominika Stadnik
  • Mateusz Czechowski
  • Adrian Andrzejczuk
  • Jakub Kolek
  • Oliwia Olejniczak
  • Paulina Hnatkowska
  • Szymon Maciejasz
  • Weronika Zajączkowska
  • Aleksandra Borsow
  • Edyta Karczewska
  • Grzegorz Kaźmierczak

    Serdecznie gratulujemy!
    Turniej przygotowali: pan Robert Piotrowski i pan Jakub Zdrodowski.















  • Archiwum newsów


    [ powrót - poprzednia strona ]

    BIP
    FACEBOOK
    DZIENNIK

    Dziennik elektroniczny:

    Logowanie do dziennika

    Poradniki

    CYBERNAUCI
    SPONSORZY
    Telefon zaufania
    Pajacyk
    Bezpieczny internet


    Informacje

    Ministerstwo Edukacji Narodowej

    Urząd Miasta Kołobrzeg

    Urząd Gminy Kołobrzeg

    Miejska Biblioteka Publiczna

    Regionalne Centrum Kultury

    Centralna Komisja Egzaminacyjna

    Losowa Fotka
    zdj_14.JPG
    zdj_14.JPG
    Zakończenie roku szkolnego uczniów klas szóstych - 2010
    Pogoda

    Pogoda dla Kołobrzegu
    według onet.pl