Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Plan lekcji 22 Listopad 2017, 21:30  
Menu

sobek_1 Szkoła
Patron
Symbole
Historia szkoły
Oferta
Certyfikaty
Orlik 2012
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4,5-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" A
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" B
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Przedszkolny Oddział Specjalny

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Sekretariat
Administracja
Gabinet medyczny
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
null.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Dojrzałość szkolna
Integracja
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Szkolny Klub Wolontariatu
Zajęcia dodatkowe
null.gif sobek1 Bractwo
null.gif sobek1 Edukacyjna przygoda
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku
SPRAWDZIAN KLAS SZÓSTYCH

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala doświadczania świata
Świetlica I-IV
Świetlica V-VII
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Zebrania
Rada Rodziców
AUTYZM
news.gif sobek1 REFORMA EDUKACJI

sobek_1 Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
ZDROWE ŻYWIENIE

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Szkolny zestaw podręczników
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Procedura odbioru dzieci
Dokumenty do pobrania

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy szkoły
null.gif sobek1 Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki

Pliki do pobrania
Certyfikaty

SZKOŁA W RUCHU
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.55 - 9.40
    3. 9.50 - 10.35
    4. 10.45 - 11.30
    5. 11.50 - 12.35
    6. 12.50 - 13.35
    7. 13.45 - 14.30
    8. 14.40 - 15.25
KUBUŚ PUCHATEK I JEGO PRZYJACIELE - 2012
Konkurs
KUBUŚ PUCHATEK I JEGO PRZYJACIELE - 2012

Dnia 18 X 2012 r. odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego dla grup „0” oraz klas I - III „KUBUŚ PUCHATEK I JEGO PRZYJACIELE”.

Komisja w składzie: P. Jolanta Gruszczyńska, P. Bożenka Ponikiewska, P. Julita Adamowicz wytypowała laureatów i przyznała wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych prac i zdobytych wyników.

Oto wyniki konkursu:

  • Nikola Kmieć kl. I B – I miejsce
  • Patryk Lamprycht kl. II D - II miejsce
  • Piotr Mikołajczyk gr. „0”B – III miejsce ("ex aequo")
  • Tadeusz Ślusarski kl. III A - III miejsce ("ex aequo")
  • Jan i Julia Senator kl. I B – nagroda specjalna
  • Krzysztof Laskowski gr. „0”A – wyróżnienie
  • Justyna Podcaba gr. „0”A – wyróżnienie
  • Allan Brzezicki kl. I A – wyróżnienie
  • Natalia Pełechata kl. I A – wyróżnienie
  • Jakub Figura kl. I B – wyróżnienie
  • Paulina Sokołowska kl. I C - wyróżnienie
  • Paulina Mikołajczyk kl. II D – wyróżnienie
  • Aleks Rosicki kl. III A – wyróżnienie
  • Marta Szuraj kl. III A - wyróżnienie
  • Wiktoria Podcaba kl. III B - wyróżnienie

    Gorące brawa należą się również dla pozostałych uczestników konkursu:
  • Nikola Antczak gr. „0”A
  • Weronika Gasperaniec gr. „0”A
  • Kamil Linde gr. „0”A
  • Pola Maciążek gr. „0”A
  • Krystian Świątkowski gr. „0”A
  • Marika Kuchciak gr. „0”B
  • Adam Biczuks kl. I A
  • Jan Koczwara kl. I A
  • Nina Kucharczyk kl. A
  • Magdalena Laskowska kl. I A
  • Emilia Boruszczak kl. I B
  • Marcelina Chojnacka - kl. I B
  • Magdalena Hawrylak - kl. I B
  • Maria Kwiatkowska - kl. I B
  • Laura Malisz kl. I B
  • Weronika Ćwityńska kl. I C
  • Wiktoria Grzelak kl. I C
  • Patryk Marecki kl. I C
  • Krzysztof Puchalski kl. I C
  • Kaja Rogaczewska kl. I C
  • Karolina Sagan kl. I C
  • Weronika Stoma kl. I C
  • Alicja Szczęsna kl. I C
  • Alek Zatorski kl. I C
  • Gracjan Ambroziak kl. II A
  • Patryk Ciesielski kl. II A
  • Nikola Mirkiewicz kl. II A
  • Mariusz Radłowski kl. II A
  • Wiktoria Szymańska kl. A
  • Aleksandra Garczewska kl. II B
  • Mateusz Michalski kl. II B
  • Kacper Nilek kl. II B
  • Natalia Przybytkowska kl. II B
  • Filip Banaś kl. II C
  • Zofia Dąbrowska kl. II C
  • Olivier Głowacki kl. II C
  • Kacper Hoffman kl. II C
  • Jakub Jędrzejewski kl. II C
  • Marcin Marzec kl. II C
  • Dawid Maryńczak kl. II C
  • Aleksandra Musiał kl. II C
  • Dawid Olczak kl. II C
  • Filip Otrembski kl. II C
  • Julia Borkowska kl. II D
  • Paulina Gasperaniec kl. II D
  • Robert Paczos kl. II D
  • Julia Urzędowska kl. II D
  • Jan Szopik kl. III A
  • Patrycja Tyszkiewicz kl. III A
  • Wiktoria Andrulonis kl. III B
  • Fryderyk Jamrożek kl. III B
  • Patrycja Jandura kl. III B
  • Amelia Pawłowicz kl. III B
  • Dawid Trzop kl. III B
  • Nikola Żytowiecka kl. III B
  • Oliwia Biczkus kl. III C
  • Oskar Ciesielski kl. III C
  • Łukasz Kaziuk kl. III C
  • Oliwia Kubicka kl. III C
  • Kornel Węgorek kl. III C

    Pan Alan Aleksander Milne, autor książki Kubuś Puchatek i Chatka Puchatka na pewno byłby bardzo dumny i zadowolony, gdyby tylko mógł wiedzieć, jak wiele dzieci z naszej szkoły przygotowało przepiękne, kolorowe prace na temat ulubionego misia o małym rozumku, ale za to o wielkim sercu i jego sympatycznych przyjaciołach.

    Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczestnikom konkursu na najbliższym apelu szkolnym

    Notatka: p. Jolanta Gruszczyńska

    więcej zdjęć




  • Archiwum newsów


    [ powrót - poprzednia strona ]

    BIP
    FACEBOOK
    DZIENNIK

    Dziennik elektroniczny:

    Logowanie do dziennika

    Poradniki

    CYBERNAUCI
    SPONSORZY
    Telefon zaufania
    Pajacyk
    Bezpieczny internet


    Informacje

    Ministerstwo Edukacji Narodowej

    Urząd Miasta Kołobrzeg

    Urząd Gminy Kołobrzeg

    Miejska Biblioteka Publiczna

    Regionalne Centrum Kultury

    Centralna Komisja Egzaminacyjna

    Losowa Fotka
    zdj_33.JPG
    zdj_33.JPG
    Wycieczka do Wytwórni Bombek - 2009
    Pogoda

    Pogoda dla Kołobrzegu
    według onet.pl