Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Plan lekcji 22 Listopad 2017, 04:24  
Menu

sobek_1 Szkoła
Patron
Symbole
Historia szkoły
Oferta
Certyfikaty
Orlik 2012
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4,5-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" A
Oddział przedszkolny 5,6-latków "0" B
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Przedszkolny Oddział Specjalny

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Sekretariat
Administracja
Gabinet medyczny
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
null.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Dojrzałość szkolna
Integracja
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Szkolny Klub Wolontariatu
Zajęcia dodatkowe
null.gif sobek1 Bractwo
null.gif sobek1 Edukacyjna przygoda
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku
SPRAWDZIAN KLAS SZÓSTYCH

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala doświadczania świata
Świetlica I-IV
Świetlica V-VII
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Zebrania
Rada Rodziców
AUTYZM
news.gif sobek1 REFORMA EDUKACJI

sobek_1 Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
ZDROWE ŻYWIENIE

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Szkolny zestaw podręczników
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Procedura odbioru dzieci
Dokumenty do pobrania

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy szkoły
null.gif sobek1 Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki

Pliki do pobrania
Certyfikaty

SZKOŁA W RUCHU
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.55 - 9.40
    3. 9.50 - 10.35
    4. 10.45 - 11.30
    5. 11.50 - 12.35
    6. 12.50 - 13.35
    7. 13.45 - 14.30
    8. 14.40 - 15.25
Wyniki konkursu MULTITEST - 2007
Konkurs

Wyniki ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - przygotowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Wyniki konkursu MULTITEST: matematyka i język polski.


MATEMATYKA
klasa 4
Martyna Nowicka: miejsce 18, punkty 174
Maria Kunz: miejsce 23, punkty 164
Dawid Rzeczycki: miejsce 25, punkty 160
Felicjan Stachura: miejsce 25, punkty 160
Maria Majda: miejsce 27, punkty 156
Agata Ernestowicz: miejsce 28, punkty 154
Magdalena Garbaczewska: miejsce 28, punkty 154
Sebastian Szyłobryt: miejsce 28, punkty 154
Aleksandra Śniegocka: miejsce 28, punkty 154
Wojciech Motała: miejsce 30, punkty 150
Paweł Kalka: miejsce 34, punkty 142
Angelika Rafałko: miejsce 39, punkty 132

klasa 5
Joanna Kołtos: miejsce 19, punkty 170
Marta Kurczak: miejsce 22, punkty 164
Bernard Zieliński: miejsce 22, punkty 164
Marcin Goljanek: miejsce 27, punkty 154
Paulina Dąbrowska: miejsce 31, punkty 146
Marek Godleski: miejsce 32, punkty 144
Paulina Lepsza: miejsce 32, punkty 144
Kamil Humeniuk: miejsce 33, punkty 142
Małgorzata Kamińska: miejsce 33, punkty 142
Stanisław Łojek: miejsce 35, punkty 138
Sebastian Sak: miejsce 35, punkty 138
Anita Królikowska: miejsce 36, punkty 136
Arkadiusz Haber: miejsce 38, punkty 132
Hubert Przedwolski: miejsce 41, punkty 126

klasa 6
Weronika Zajączkowska: miejsce 23, punkty 162
Marek Zadka: miejsce 34, punkty 140
Adrian Andrzejczuk: miejsce 37, punkty 134
Łukasz Czechowicz: miejsce 37, punkty 134
Martyna Iwańczyk: miejsce 37, punkty 134
Aleksandra Borsow: miejsce 38, punkty 132
Jakub Piechowiak: miejsce 39, punkty 130
Piotr Dejer: miejsce 41, punkty 126
Julia Walencik: miejsce 44, punkty 120

JĘZYK POLSKI
klasa 4
Agata Ernestowicz: miejsce 16, punkty 168
Magdalena Garbaczewska: miejsce 19, punkty 162
Magdalena Goljanek: miejsce 21, punkty 158
Aleksandra Śniegocka: miejsce 21, punkty 158
Magdalena Szwęch: miejsce 24, punkty 152
Dawid Rzeczycki: miejsce 26, punkty 148
Paweł Kalka: miejsce 30, punkty 140
Patrycja Orzełek: miejsce 32, punkty 136
Angelika Rafałko: miejsce 37, punkty 126
Dominika Stachurska: miejsce 39, punkty 122
klasa 5
Maja Dziubak: miejsce 1, punkty 194 - dyplom grawerowany; książka
Joanna Kołtos: miejsce 8, punkty 180 - dyplom laureata
Małgorzata Kamińska: miejsce 13, punkty 170 - dyplom wyróżnienia
Marcin Goljanek: miejsce 14, punkty 168 - dyplom wyróżnienia
Stanisław Łojek: miejsce 15, punkty 166 - dyplom wyróżnienia
Oliwia Mazur: miejsce 15, punkty 166 - dyplom wyróżnienia
Magdalena Michalska: miejsce 16, punkty 164
Marta Kurczak: miejsce 17, punkty 162
Anita Królikowska: miejsce 20, punkty 156
Paulina Lepsza: miejsce 22, punkty 152
Karolina Wolniewicz: miejsce 22, punkty 152
Paulina Dąbrowska: miejsce 23, punkty 150
Jacek Front: miejsce 25, punkty 146
Hubert Przedwolski: miejsce 31, punkty 134
Sebastian Sak: miejsce 31, punkty 134
Katarzyna Kurant: miejsce 34, punkty 128
klasa 6
Weronika Zajączkowska: miejsce 9, punkty 180 - dyplom laureata
Maja Kołodziej: miejsce 19, punkty 160
Aleksandra Borsow: miejsce 20, punkty 158
Paulina Hnatkowska: miejsce 21, punkty 156
Robert Kujawski: miejsce 23, punkty 152
Łukasz Czechowicz: miejsce 25, punkty 148
Jakub Kolek: miejsce 26, punkty 146
Daniel Banas: miejsce 29, punkty 140

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!


Archiwum newsów


[ powrót - poprzednia strona ]

BIP
FACEBOOK
DZIENNIK

Dziennik elektroniczny:

Logowanie do dziennika

Poradniki

CYBERNAUCI
SPONSORZY
Telefon zaufania
Pajacyk
Bezpieczny internet


Informacje

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Urząd Miasta Kołobrzeg

Urząd Gminy Kołobrzeg

Miejska Biblioteka Publiczna

Regionalne Centrum Kultury

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Losowa Fotka
jpg_07.JPG
jpg_07.JPG
Powitanie wiosny w 0b - 2014
Pogoda

Pogoda dla Kołobrzegu
według onet.pl