Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" wyniki - 2017
Dodane przez admin dnia 08 luty 2017


Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" wyniki - 2017

Z przyjemnością informuję, że dzisiaj 8 lutego 2017 roku otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”, który odbył się 5 stycznia 2017 r. w naszej szkole.


Rozszerzona zawartość newsa


Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" wyniki - 2017

Z przyjemnością informuję, że dzisiaj 8 lutego 2017 roku otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „KRĄG”, który odbył się 5 stycznia 2017 r. w naszej szkole. Uczniowie w czasie eliminacji rozwiązywali test pt. „Państwo Polskie”, opracowanym zgodnie z obowiązującym programem nauczania.

Test złożony był z pytań dotyczących najważniejszych wydarzeń w historii Polski -Państwa Piastów. Uczniowie rozwiązywali go metodą jednokrotnego wyboru. Test składał się z 30 pytań zamkniętych (1 punkt za dobrą odpowiedź) oraz pytania otwartego na odwrocie kart odpowiedzi (od 0 do 8 punktów).

W grudniu 2016 roku odbyła się pierwsza część konkursu w kategorii prac indywidualnych w formie pisemnej (max. 10 kartek, format A4) lub albumowej (max. 40 kartek, format A5-A3) na temat: „Przewodnik historyczny po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić.”

Uczniowie naszej szkoły wykonali prace plastyczne dotyczące historii naszego regionu, które zostały wysłane 9 grudnia 2016 roku.

Oto wyniki:
Bardzo dobry wynik w kategorii testu otrzymała Anna Orłów z klasy 5a
Bardzo dobry wynik w kategorii prac indywidualnych otrzymała Alicja Szczęsna z klasy 5c
Gratuluję wspaniałego wyniku. Brawo !!!

Pozostali uczestnicy otrzymają dyplom uczestnika

Test
1.Wojciech Juszczak kl. 5a
2.Julia Kwiatkowska kl. 5a
3.Helena Kountouri kl.5a

Prace indywidualne
1.Aleksandra Garczewska kl 6b
Gratulujemy odwagi i dobrych wyników.

Notatka: Szkolny organizator konkursu p. K. Marchowiecka