Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Galeria * Plan lekcji 29 Listopad 2014, 06:58  
Menu

sobek_1 Szkoła
Oferta
Certyfikaty
Historia szkoły
Symbole
Patron
Orlik 2012
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "A"
Oddział przedszkolny 5,6-latków "B"
Oddział wspomagania

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Administracja
Gabinet medyczny
Sekretariat
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
news.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Sześciolatek w I klasie
Dojrzałość szkolna
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Zajęcia dodatkowe
news.gif sobek1 Bractwo
Osiągnięcia uczniów
Gazetka szkolna
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Sala leczenia światłem
Świetlica 0-III
Świetlica IV-VI
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Rada Rodziców
Zebrania

sobek_1 Wskazówki
Integracja sensoryczna
Pierwsza pomoc przedmedyczna
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
null.gif sobek1 Tornistry szkolne

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczy szkoły
Szkolny program profilaktyki
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy
Dokumenty do pobrania

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz konkursów
Kalendarz uroczystości
Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Linki
Pliki do pobrania

Certyfikaty

SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.50 - 9.35
    3. 9.45 - 10.30
    4. 10.40 - 11.25
    5. 11.40 - 12.25
    6. 12.40 - 13.25
    7. 13.30 - 14.15
    8. 14.20 - 15.05
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Kontakt


Adres szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im Jana Pawła II
w Kołobrzegu

ul. Arciszewskiego 20
78-100 Kołobrzeg




Telefony: (094) 35 162 41
(094) 35 117 21

Numery wewnętrzne:


psycholog wew.31
pedagog wew.30
pokój nauczycielski wew.35
świetlica starsza 36
świetlica młodsza 26
księgowość 24
kierownik gospodarczy 25
logopeda 28
terapeuta 29
przedszkole 27


Fax: (094) 35 162 41


www: www.sp5.kolobrzeg.pl




Dyrektor dyrektor@sp5kg.pl
a.grzegorczyk@sp5kg.pl


Wicedyrektor wicedyrektor@sp5kg.pl
r.kurdybacha@sp5kg.pl


Sekretarz sekretariat@sp5kg.pl


Księgowość ksiegowosc@sp5kg.pl
e.kamranczyk@sp5kg.pl


Kadry i płace place@sp5kg.pl
kadry@sp5kg.pl
a.wieteska@sp5kg.pl


Kierownik gospodarczy kierownik@sp5kg.pl
e.haniewicz@sp5kg.pl


Logopeda logopeda@sp5kg.pl
i.kramarz@sp5kg.pl


Pedagog pedagog@sp5kg.pl
n.wojna@sp5kg.pl


Psycholog psycholog@sp5kg.pl
m.zatorska@sp5kg.pl


Administrator strony www: admin@sp5.kolobrzeg.pl



[ powrót - poprzednia strona ]
BIP
SPONSORZY
DZIENNIK

Dziennik elektroniczny:

Logowanie do dziennika

Poradniki

Telefon zaufania
Pajacyk
Bezpieczny internet


Informacje

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Urząd Miasta Kołobrzeg

Urząd Gminy Kołobrzeg

Miejska Biblioteka Publiczna

Regionalne Centrum Kultury

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Losowa Fotka
zdj_12.jpg
zdj_12.jpg
Mikołajki - 2012
Pogoda

Pogoda dla Kołobrzegu
według onet.pl