Strona Główna * Panel poczty * Kontakty * Galeria * Plan lekcji 02 Wrzesień 2014, 08:40  
Menu

sobek_1 Szkoła
Patron
Historia szkoły
Certyfikaty
Symbole
Orlik 2012
Oferta
Galeria

sobek_1 Oddział Przedszkolny
Oddział przedszkolny 3,4-latków
Oddział przedszkolny 5,6-latków "A"
Oddział przedszkolny 5,6-latków "B"
Oddział wspomagania
Czyste powietrze wokół nas

sobek_1 Praca szkoły
Dyrekcja
Administracja
Gabinet medyczny
Sekretariat
Autobusy
Basen
Rejon szkoły
Kontakt

sobek_1 Uczniowie
news.gif sobek1 Sześciolatek w szkole
Sześciolatek w I klasie
Dojrzałość szkolna
Nasze klasy
Parlament Uczniowski
Zajęcia dodatkowe
news.gif sobek1 Bractwo
Osiągnięcia uczniów
Gazetka szkolna
Konkursy
Absolwenci
Absolwent roku

sobek_1 Nauczyciele
Rada Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Pedagog
Psycholog
Logopeda
Gimnastyka korekcyjna
Reedukator
Rehabilitacja
Świetlica 0-III
Świetlica IV-VI
Biblioteka i ICIM
Administrator strony

sobek_1 Rodzice
Zebrania

sobek_1 Wskazówki
Dopalacze
Bezpieczeństwo
Grypa A(H1N1)
null.gif sobek1 Tornistry szkolne

sobek_1 Dokumenty
Statut szkoły
Wewnątrzszkolny system oceniania
Przedmiotowy system oceniania
Program wychowawczy szkoły
Szkolny program profilaktyki
Koncepcja pracy szkoły
Szkolny zestaw programów nauczania
Innowacje
Prawa i obowiązki ucznia
Szkoła bez przemocy

sobek_1 Informacje
Kalendarz roku szkolnego
Kalendarz konkursów
Kalendarz imprez
Plan lekcji
Podręczniki
Ważne daty
Dzwonki
Pliki do pobrania
Linki
Certyfikaty

Dzwonki
    1. 8.00 - 8.45
    2. 8.50 - 9.35
    3. 9.45 - 10.30
    4. 10.40 - 11.25
    5. 11.40 - 12.25
    6. 12.40 - 13.25
    7. 13.30 - 14.15
    8. 14.20 - 15.05
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Kontakt


Adres szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
im Jana Pawła II
w Kołobrzegu

ul. Arciszewskiego 20
78-100 Kołobrzeg


Lokalizacja szkoły: Sprawdź na mapie


Telefony: (094) 35 162 41
(094) 35 117 21


Fax: (094) 35 162 41


www: www.sp5.kolobrzeg.pl




Dyrektor dyrektor@sp5kg.pl
a.grzegorczyk@sp5kg.pl


Wicedyrektor wicedyrektor@sp5kg.pl
r.kurdybacha@sp5kg.pl


Sekretarz sekretariat@sp5kg.pl


Księgowość ksiegowosc@sp5kg.pl
e.kamranczyk@sp5kg.pl


Kadry i płace place@sp5kg.pl
kadry@sp5kg.pl
a.wieteska@sp5kg.pl


Kierownik gospodarczy kierownik@sp5kg.pl
e.haniewicz@sp5kg.pl


Logopeda logopeda@sp5kg.pl
i.kramarz@sp5kg.pl


Pedagog pedagog@sp5kg.pl
n.wojna@sp5kg.pl


Psycholog psycholog@sp5kg.pl
m.zatorska@sp5kg.pl


Administrator strony www: admin@sp5.kolobrzeg.pl



[ powrót - poprzednia strona ]
DZIENNIK

Dziennik elektroniczny:

Logowanie do dziennika

Poradniki

BIP
SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW
ROK SZKOŁY W RUCHU
Telefon zaufania
Pajacyk
Bezpieczny internet


Informacje

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Urząd Miasta Kołobrzeg

Urząd Gminy Kołobrzeg

Miejska Biblioteka Publiczna

Regionalne Centrum Kultury

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Losowa Fotka
zdj_03.JPG
zdj_03.JPG
KONKURS HISTORYCZNO-SPORTOWY BAW SIĘ HISTORIĄ - 2013
Pogoda

Pogoda dla Kołobrzegu
według onet.pl