Nasi uczniowie z klasy 4a i 8a pod opieką Pani Aldony Przybylskiej i Pani Agnieszki Leper-Włodarczyk wzięli udział w Eliminacjach gminnych Ogólnoplskiego Turnieju Wiedzy Pozarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Wszyscy uczniowie z chęcią wzięli udział w ćwiczeniach strażackich. Eliminacje przeszli w grupie V-VII klasa: I miejsce Antoni Gaj klasa 8a, II miejsce Bartosz Haber klasa 8a, III miejsce Pola Żukowska klasa 8a -opiekun Pani Aldona Przybylska. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych.
Zwycięstwo naszej szkoły


















