W dniu 21.04.2026 r., odbyła się wycieczka klas: 8a,8b,8c na Targi Edukacyjne 2026

, które odbywały się w tym roku szkolnym w Zespole Szkół nr 1 im.Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych oraz dodatkowo mogli zbadać swoje predyspozycje zawodowe na stoiskach Hufca Pracy czy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Wartością dodaną dla naszej młodzieży ze spotkania, była możliwość rozmowy ze starszymi uczniami z poszczególnych szkół, wysłuchanie ich wrażeń i opowieści z procesu kształcenia w danej placówce edukacyjnej.
Ewa Miklasińska



















