W dniach 28– 30 kwietnia 2026 r. wystawę odwiedzili uczestnicy zajęć logopedycznych, uczniowie klasy 3A, 6A oraz 4C. Uczniowie uczestniczyli w
zajęciach gramatycznych w bibliotece szkolnej – utrwalali części mowy poprzez
zabawę, ruch oraz ćwiczenia językowe i on-line. Uczyli się rozróżniać: rzeczowniki,
czasowniki i przymiotniki stosując ich odmianę. Tworzyli zdania proste i złożone oraz rozwijali słownictwo. Zajęcia miały charakter angażujący i wspierały swobodną komunikację. To kolejne zajęcia, które odbyły się w ramach innowacji pedagogicznej „Przygoda z gramatyką i ortografią”.
Jolanta Gruszczyńska, Izabela Kramarz



















