W dniach 14, 19 i 21 maja 2026 r. wystawę odwiedzili uczestnicy zajęć
logopedycznych klasy 4A, uczniowie klasy 2A oraz uczniowie ze świetlicy z kl. 3A.
Uczniowie uczestniczyli w zajęciach gramatycznych w bibliotece szkolnej – utrwalali nieodmienne części mowy poprzez zabawę, ruch oraz ćwiczenia językowe i on-line. Uczyli się rozróżniać: przysłówki, przyimki, spójniki, wykrzykniki i partykuły. Tworzyli zdania proste i złożone oraz rozwijali słownictwo. Zajęcia miały charakter angażujący i wspierały swobodną komunikację. To kolejne zajęcia, które odbyły się w ramach innowacji pedagogicznej „Przygoda z gramatyką i ortografią”.
Jolanta Gruszczyńska, Izabela Kramarz



















